Over Svinx Horses

Svinx Horses BV is opgericht door Suzanne Vink-Hermeling. Suzanne is moeder van 2 dochters. De oudste dochter heeft van jongs af aan een liefde voor paarden en ponies. Mede door het aanschaffen van een eigen pony verdwenen de huilbuien van haar oudste dochter.

Helaas kan niet iedereen een eigen paard of pony aanschaffen en daarom is Svinx Horses opgericht. Svinx Horses gaat samen met jou op zoek naar het juiste paard of pony en schaft deze aan voor jou. Het paard of pony wordt dan aan jou verleased. Waardoor je een eigen pony of paard hebt, maar niet in 1 keer het aanschafbedrag hoeft te betalen. 

Suzanne hoopt dat zij op deze manier mensen die twijfelen een paard te kopen (omdat het wel veel geld in 1 keer is) kan helpen. Ze heeft namelijk aan den lijve ondervonden wat paarden en ponies kunnen doen voor iemand.Lijkt je dit wel wat, neem dan vrijblijvend contact op met Svinx Horses.